Vibroakustiline teraapia

TUNNED VÄSIMUST? KEHA ON PINGES?

True Pilates Estonia on ühendanud jõu vibroakutsilise teraapia praktiku Marti Mõistlik-Tammega, kes tegutseb alates sellest aastast meie mõnusas stuudios.

Vibroakustiline teraapia on ravimeetod, mille puhul kasutatakse madalsageduslikke siinushelisid kombineerituna muusika või loodushelidega. Marit Mõistlik-Tamm viib teraapiat läbi tunnustatud Norra firma Multivib seadmega ning protsessi rikastamiseks lisandub juurde suuline juhendatud lõdvestus. Mõjutust viiakse läbi pikali asendis, riided seljas. Enne ja pärast sessiooni toimub vestlus seansi eesmärkide seadmiseks ning reflekteerimiseks.

Kõige üldisem eesmärk on pakkuda kliendile sügavat lõdvestust, mis aitab korrastada hingamist, vähendada ärevust, stressi ja valu, vabastab vaimsetest ja füüsilistest pingetest, parandab mõtteselgust ja suurendab heaolu.

Marit on sertifitseeritud VIBRAC tase II (http://vibrac.fi/content/training) vibroakustilise teraapia praktik (VIBRAC (http://vibrac.fi).

Avamishinnad kehtivad kogu jaanuarikuu:

1 seanss – 55€

5 seanssi – 240€ (1 seanss 48€ / kehtib 2 kuud ostust)

10 seanssi – 450€ (1 seanss 45€ / kehtib 3 kuud ostust)

Lisasoodustus @vibroakust.teraapia.stuudio jäigjatele Instagramis

Broneeri aeg: info@truepilates.ee

Võimalus osta kinkekaart ja üllatada oma lähedasi unikaalse kingitusega!

Soovituslik teraapiaprotsessi pikkus on 10 seanssi, kuid esmaseid positiivseid tulemusi võib märgata juba esimesel korral.

VATi vastunäidustused: äge põletik, südamestimulaator ja südame rütmihäired, ülikõrge vererõhk, tromboosi oht, maohaavad, lahtine haav, sapi-, neeru-, põiekivid ja -liiv ning rasedus.

Marit Mõistlik-Tamm on alates 2010. aastast Eesti Muusikateraapia Ühingu (muusikateraapia.eu) liige (sh aastatel 2013-2015 EMTÜ juhatuse liige).

Tutvu Mariti teadusliku, loomingulise ja pedogoogilise tegevusega siin: www.marit.ee

Treener Marit Mõistlik-Tamm