Hinnakiri

Pilates treeningud Tallinnas

Enne grupitunniga liitumist on vajalik osaleda individuaalses tutvumistunnis, kus treener selgitab pilatese põhimõtteid, mõisteid ja baasharjutusi, mis sooritatakse pilatese-masinatel. Enne treeningu algust täidetakse tervisekaart ja tund toimub rahulikus tempos, et oleks võimalik selgitada..

Värske info ja uudised meie Facebookis:
https://www.facebook.com/TruePilatesEst/

NB! Tunni broneeringu kinnitab laekunud ettemakse.

Kui soovite broneerida kindlad ajad terveks hooajaks, palume ühe kuu ulatuses tunnid ette tasuda. Kui teil on vaja kokkulepitud aegadest loobuda, palume seda teha vähemalt ühekuulise etteteatamisega.

 

ERATUND 30 min 49€ Eratund sobiliks kiireks jõutreeninguks või lapsele. Tunni kestvus on c 25-30 minutit. Sobib kiire eluviisiga täiskasvanule ning lastele, kes tegelevad spordiga või kellel on rühihäired, sünnitraumad, puue või ortopeedilised probleemid.

TUTVUMISTUND 49€ Tund kestab c 30 minutit. Enne grupitunniga liitumist on vajalik osaleda individuaalses tutvumistunnis, kus treener selgitab pilatese põhimõtteid, mõisteid ja baasharjutusi, mis sooritatakse pilatese-masinatel.

ERATUND 85€ Treening toimub pilatese masinatel. Tunni kestvus on c 45 minutit.

ERATUND TREENERILE 150€ Täiendõpe/eratund toimub pilatese masinatel Britt Normeti juhendamisel. Tunni kestvus on c 60 minutit.

ERATUND 10 X KAART 790€ (NB! 10 korra soodustus kehtib kogu summa ettemaksmisel ning kehtib 2 kuud. NB! Raha ei tagastata!) Treening toimub pilatese masinatel. Tunni kestvus on c 45 minutit.

DUO-TUND  10x kaart 590€ (ühele osalejale)(kehtib 2 kuud) Duo-tund kehtib kahele osalejale.Treening toimub pilatese masinatel.

TRIO-TUND  10x kaart 390€ (ühele osalejale)(kehtib 2 kuud) Trio-tund kehtib kolmele osalejale.Treening toimub pilatese masinatel.

GRUPITUND 119€/kuu (hooaja lepinguga sept-juuni). 1 tunni hind 14€. Tunnid toimuvad 2 korda nädalas.

GRUPITUND 149€/kuu Unlimited ((hooaja lepinguga).

GRUPITUNNI 10x kaart 199€ (kehtib 2 kuud) 1 tunni hind 19,9€

NB!  Enne treeningu algust täidetakse tervisekaart ja tund toimub rahulikus tempos, et oleks võimalik selgitada iga harjutuse eesmärki ja soovitavat tulemust. Harjutusi sooritatakse kindlas järjekorras minimaalsete kordustega, kuid võimalikult keskendunult ja täpselt. Kui sul on hiljuti olnud mõni vigastus, mure liigestega või oled lapseootel, siis anna sellest kindlasti treenerile teada. Ainult nii võid olla kindel, et harjutused sobivad just sinu vajadustega.

NB! Meie stuudios kehtib 24h etteteatamise reegel! Kui soovite broneeritud aega muuta või ära öelda, siis peaksite seda tegema vähemalt 24h enne treeningu algust – nii on tagatud teistel soovijatel treeningul osalemine. Hilisema tühistamise puhul arvestatakse tunni tasu täies ulatuses teie ettemaksust maha.