Hinnakiri

SEOSES VIIRUSEPUHANGUGA ON MEIE STUUDIO SULETUD.
Oleme ise küll terved, aga peame õigeks mitte sattuda võimalikeks viiruse levitajateks.

KOHTUMISENI PEAGI UUESTI! HOIDKE ENNAST!

Eratund

Pilates treeningud Tallinnas

1x 95€
10x KAART 900

(NB! 10 ja 20 korra soodustus kehtib kogu summa ettemaksmisel 4 kuud. Raha ei tagastata.)

Personaalne treening toimub spetsiaalsetel pilatese masinatel, mis tagavad kõige täpsema ja võimsama tulemuse. Tsiteerides Joseph Pilatest: “Kümne korraga tunned erinevust, kahekümne korraga näed erinevust ning kolmekümne korraga on kogu su keha muutunud.” Tunni kestvus on ca 45 minutit. Täiusliku tulemuse saavutamiseks soovitame trennis käia 2-3 korda nädalas.

Treener Britt Normet on ainus kõrgema kategooria pilatese meister Balti- ja Põhjamaades.

Duotund (seinamasinatel)

Pilates treeningud Tallinnas

10x kaart 650€ (ühele osalejale) (kehtib 3 kuud)

Duo-tund on mõeldud kahele osalejale, enamasti paarile või sõpradele. Treening toimub spetsiaalsetel ja väga tõhusatel pilatese masinatel, mis on loodud käsitööna USA-s Gratzi tehases Joseph Pilatese jooniste järgi.

Minigrupp (seinamasinatel)

10x kaart 450€ (ühele osalejale) (kehtib 3 kuud)

Masina- grupitund toimub maksimaalselt nelja osalejaga. Treening toimub spetsiaalsetel ja väga tõhusatel pilatese masinatel.

     Enne masina-grupitunniga liitumist on vajalik osaleda individuaalses tutvumistunnis, kus treener selgitab pilatese põhimõtteid, mõisteid ja baasharjutusi, mis sooritatakse pilatese-masinatel.

Treeninguga alustamise eel täidetakse tervisekaart. Tund toimub rahulikus tempos, et oleks võimalik selgitada iga harjutuse eesmärki ja soovitavat tulemust. Harjutusi sooritatakse kindlas järjekorras minimaalsete kordustega, kuid võimalikult keskendunult ja täpselt.

Kui teil on hiljuti olnud mõni vigastus, mure liigestega või olete lapseootel, siis andke sellest kindlasti treenerile teada. Ainult nii võite olla kindel, et harjutused sobivad just teie vajadustega.

Teraapilise pilatese eratund

 1x 69€  

 Teraapiline pilates on sobilik traumade ja taastuse puhul, diastaasi või raseduse ajal, eakatele või lastele. Tõhusa eratunni kestvus on c 25-30 minutit, olenevalt probleemi tõsidusest. Näidustused: rühihäired, sünnitraumad, puue või ortopeedilised probleemid, diastaas.

Treener Britt Normetil on kõrgtasemel ettevalmistus ning 15aastane kogemus töötamaks ka kõige keerulisemate probleemidega, mistõttu on eratund kindlasti kõige efektiivsem viis tervenemiseks.

Diastaasi grupp ehk teraapilise pilatese grupitund

 

NB! Meie stuudios kehtib 24h etteteatamise reegel! Kui soovite broneeritud aega muuta või ära öelda, siis peaksite seda tegema vähemalt 24h enne treeningu algust – nii on tagatud teistel soovijatel treeningul osalemine. Hilisema tühistamise puhul arvestatakse tunni tasu täies ulatuses teie ettemaksust maha.