MIKS VALUTAB SELG? MIKS ÕLAD JA PEA?

Valdavalt on need hädad põhjustatud sundasenditest. Pikaaegse inimeste aitamise kogemusega pilatese meister Britt Normet on loonud aktiivsirutuse-tehnika, mis aktiveerib vereringet ja lihaste tööd. Ja mis peamine – seda kõike saab teha kontorilaua taga!

Ergonoomika koolitus aitab hoida ära seljavalu, peavalu, liigeste probleeme, parandab enesetunnet ja vastupidavust stressile.

Miks üldse hoida keha kontoris aktiivsena või pakkuda vaheldust sundasenditele (juuksur, liinitööline jne)? Selleks, et tasakaalustada ühekülgset lihaspinget ning hoida ära võimalike mikrovigastuste teke, mis on tavaline, kui inimene peale pikka passiivset asendit läheb tegema tugevat trenni.

Mistõttu ongi hästi oluline lihaseid läbi päeva aktiveerida, neid samal ajal sirutades!

Selles peitubki ergonoomika-koolituse võti: lihaste aktiveerimine ja sirutamine.

KOOLITAJA BRITT NORMET

Pilatese meister Britt Normet on suurepärane esineja ja koolitaja. Ta on True Pilates ülemaailmse süsteemi Eesti esinduse asutaja ja treenerina tegutsenud alates 2003. aastast. Briti suurim soov on aidata inimesi heale tervisele.

LISAINFORMATSIOON

Koolitus kestab 60 minutit ning osalejate arv on kuni 500 inimest.

Tuleme kohale teie kontorisse. Ruumis peaksid valmis olema toolid, lauad ja projektor.
Kui soovite, võime koolituse läbi viia ka mugavas ja mõnusas True Pilates Estonia stuudios (Tartu mnt.43 / Fr.R.Kreutzwaldi 24, Tallinn), kuhu mahub 50 inimest.

KOOLITUSE EESMÄRK

Rüht on tervise esmane allikas! Koolituse eesmärk on panna inimest märkama oma kehaasendit ja õpetama seda lihtsate harjutuste abil korrigeerima. Samuti on koolituse oluline osa see, et me märkaksime teist inimest enda kõrval.

Koolituse põhiteemad on seotud rühi ning rühti arendavate/korrigeerivate harjutustega. Praktilise osa jooksul õpime loogilisi ja tõhusaid harjutusi, mida saab teha kontorilaua taga ja selle ümbruses. Teeme meeskonnatööd, kasutame pilatese tehnika võtteid, oleme rõõmsad ja terved!

TULEMUS

Osavõtja tunneb, et ettevõte hoolib temast kui inimesest. Ta omandab lihtsaid nippe, kuidas lõdvestada ja treenida rühti kontoris töö ajal. Osaleja on teadlikum oma kaastöötajatest ning enda mõjust meeskonnale.