Berit Pajula on olnud pea 15 aastat pilatese lummuses. “Olles elanud mitmel pool maailmas, olen alati pidanud pilatest oma elu loomulikuks osaks. Võib julgelt väita, et äratundmisrõõm, et see on treening, mis oma liigutuste täpsuse ja süvenemisega on just see, mis annab tugeva ja painduva keha, saabus ammustel aegadel juba pärast esimest treeningut Britt Normeti juures.”

“Berit on väga hea õpetaja,” kiidab Britt Normet. “Juba 15 aastat tagasi oli mul selge, et kui Berit midagi ette võtab, teeb ta seda põhjalikult ja pühendunult. Suurima hea meelega käin ise tema tundides ning soovitan seda kõikidele!”Nii ongi Beriti aastaid kestnud Pilatese-teekond jõudnud loogilise tulemuseni – treeneriametini.

Berit nimetab oma õpetajateks Britt Normetit ning Marjorie Oroni, kes on Euroopa regiooni Romana’s Pilatese organisatsiooni juht. Oroni kodustuudios Haagis on Berit lõpetamas ka pikka ja põhjalikku treeneriõpet, et kuuluda ametlikult maailma tippsüsteemi treenerite perre.

Beriti jaoks teeb pilatese ainulaadseks see, et tehnika lähtub iga inimese keha iseärasustest ja vajadustest ning sobib igas vanuses ja erinevate võimetega inimestele. “Soovin pilatese positiivset mõju jagada teie kõigiga,” rõõmustab Berit Pajula.