Aktiivsirutuse koolitus

RÜHT ON TERVISE ESMANE ALLIKAS

Meie eesmärk on panna inimest märkama oma kehaasendit ja vajadusel lihtsate harjutuste abil seda korrigeerima.

Vaata Britt Normeti esinemist ETV saates “Terevisioon”

MIS ON AKTIIVSIRUTUS?

Miks valutab selg? Miks õlad ja pea? Valdavalt on need igapäevased hädad põhjustatud sundasenditest. 15-aastase inimeste aitamise kogemusega pilatese meister Britt Normet on loonud aktiivsirutuse-tehnika, mis aktiveerib vereringet ja lihaste tööd. Ja mis peamine – seda kõike saab teha kontorilaua taga!

Aktiivsirutus aitab hoida ära seljavalu, peavalu, liigeste probleeme; parandab enesetunnet ja vastupidavust stressile.

Miks üldse hoida keha aktiivsena kontorilaua taga või muus sundasendis (viiuldaja, juuksur jne)? Selleks, et tasakaalustada ühekülgset lihaspinget ning hoida ära võimalike mikrovigastuste teke, mis on tavaline, kui inimene peale pikka passiivset istumist/asendit läheb tegema tugevat trenni.

Seetõttu ongi hästi oluline lihaseid läbi päeva aktiveerida, neid samal ajal sirutades!

Siin ongi nii pilatese kui ka aktiivsirutuse tehnika võti: aktiveerimine ja sirutamine.

Aktiivsirutuse süsteemi looja on Britt Normet – True Pilates süsteemi ja Romana Kryzanowska poolt sertifitseeritud Pilatese Meister. Ta on True Pilates ülemaailmse süsteemi Eesti esinduse asutaja ja treenerina tegutsenud alates 2003. aastast. Briti suurim soov on aidata inimesi heale tervisele.

KOOLITUSE EESMÄRK

Rüht on esmane tervise allikas! Koolituse eesmärk on panna inimest märkama oma kehaasendit ja õpetama seda lihtsate harjutuste abil korrigeerima. Samuti on oluline osa koolitusest see, et märkaksime teist inimest enda kõrval. Tänu tehnika-ajastule oleme harjunud infot vahetama väga kiirelt, mille käigus võime unustada inimese.

Koolituse põhiteemad on seotud rühi ning rühti arendavate/korrigeerivate harjutustega. Vaatame visuaalset materjali. Praktilise osa jooksul õpime lihtsaid ja tõhusaid harjutusi, mida saame teha kontorilaua taga ja selle ümbruses. Teeme meeskonnatööd. Kasutame Pilatese tehnika võtteid. Oleme rõõmsad ja terved!

TULEMUS

Osavõtja tunneb, et ettevõte hoolib temast kui inimesest. Ta omandab lihtsaid nippe, kuidas lõdvestada ja treenida rühti kontoris töö ajal. Inimene on teadlikum oma kaastöötajast ning oma mõjust meeskonnale.

LISAINFORMATSIOON

Koolitus kestab 60 minutit ning osalejate arv on kuni 500 inimest.

Tuleme kohale teie kontorisse. Ruumis peaksid valmis olema toolid, lauad ja projektor (näitame arvutist materjali).

Kui soovite, võime koolituse läbi viia ka mugavas ja mõnusas True Pilates Estonia stuudios (Tartu mnt.43 / Fr.R.Kreutzwaldi 24, Tallinn), kuhu mahub 50 inimest.

Küsi hinnapakkumist:
info@truepilates.ee
+372 555 35 057